Türksat Proje Yöneticisi Akıllı Çözümler Uzmanı Alımı

Türksat tarafından yayınlanmakta olan kamu personel alımı iş ilanları bilgileri içinde Türksat birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 Proje Yöneticisi Akıllı Çözümler Uzmanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 02.08.2021, 09:29 03.08.2021, 08:08
Türksat Proje Yöneticisi Akıllı Çözümler Uzmanı Alımı

Türksat Proje Yöneticisi Akıllı Çözümler Uzmanı Alımı

Türksat 1 Proje Yöneticisi Akıllı Çözümler Uzmanı alımı için iş ilanı için başvuru yapacak olan kişilerin Proje Yöneticisi Akıllı Çözümler Uzmanı konusu hakkında bilgili olması lazım.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Türksat 1 Proje Yöneticisi Akıllı Çözümler Uzmanı alımı son başvuru tarihi 08.08.2021 olarak bildirilmiştir.

Türksat 1 Proje Yöneticisi Akıllı Çözümler Uzmanı alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.


https://kariyer.turksat.com.tr


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


•    Türksat 1 Akıllı Çözümler Uzmanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

•    Türksat 1 Akıllı Çözümler Uzmanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

•    Türksat 1 Akıllı Çözümler Uzmanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


•    Türksat 1 Akıllı Çözümler Uzmanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

•    Türksat 1 Akıllı Çözümler Uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı