TÜRKSAT KPSS Şartsız Olarak Kamu Personel Alımı İlanları Yayınladı

Güncel kamu ilanları dahilinde duyurusu gerçekleştirilen bilgilerde TÜRKSAT kurumu içinde görevlendirilmek üzere KPSS'siz BT Çözüm Mimarı alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 23.11.2021, 08:44 25.11.2021, 00:26
TÜRKSAT KPSS Şartsız Olarak Kamu Personel Alımı İlanları Yayınladı

Başvuru yapmak isteyenlerin pozisyon unvanı için istenen lisans mezuniyet ortalaması esas alınacak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor.


TÜRKSAT PERSONEL ALIMI


Çözüm mimari alımı için son başvuru tarihi 28.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı olan kurum internet sitesine şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

https://kariyer.turksat.com.tr


KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İş ilanları için başvuru düzenleyeceklerin ilgili şartlara uygun olarak İngilizce puanı olarak 60 puan ve üzeri puan almış olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması gerekiyor.

Kamu personel alımı için başvuru yapacakların ilgili alanda en az 8 yıl tecrübeye sahip olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Tüm görev almak isteyenlerin Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik - Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Haberleşme Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği mezunu olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Agile metodolojisi ile çalışan proje yönetim programı JIRA kullanmış olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Hata takip ve raporlama araçları konusunda tecrübe sahibi olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı