Türksat Kablo Sistemleri Altyapı Personeli Alımı

Türksat tarafından yayınlanmakta olan personel alımı Kablo Sistemleri Altyapı Personeli iş ilanları bilgileri içinde Türksat kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere 23 Kablo Sistemleri Altyapı Personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 04.07.2021, 15:18 05.07.2021, 00:16
Türksat Kablo Sistemleri Altyapı Personeli Alımı

Türksat Kablo Sistemleri Altyapı Personeli Alımı

Türksat 23 Kablo Sistemleri Altyapı Personeli alımı için iş ilanı için başvuru yapacak olan kişilerin proje yönetimi, haberleşme sistemleri v video sistemleri hakkında bilgi sahibi olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Türksat kurumu

23 Kablo Sistemleri Altyapı Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 5.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Türksat kurumu 23 Kablo Sistemleri Altyapı Personeli alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı kurum adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.


https://kariyer.turksat.com.tr


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


Kablo Sistemleri Altyapı Personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Kablo Sistemleri Altyapı Personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Kablo Sistemleri Altyapı Personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


Kablo Sistemleri Altyapı Personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Kablo Sistemleri Altyapı Personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı