Türksat Büyük Veri Uzmanı Alımı İş İlanları

Türksat tarafından yayınlanmakta olan kamu personel alımı iş ilanları bilgileri içinde Türksat birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 Büyük Veri Uzmanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 23.07.2021, 00:41 24.07.2021, 13:22
Türksat Büyük Veri Uzmanı Alımı İş İlanları

Büyük Veri Uzmanı Alımı İş İlanları

Türksat 1 Büyük Veri Uzmanı alımı için iş ilanı için başvuru yapacak olan kişilerin Büyük Veri Uzmanı konusu hakkında bilgili olması lazım.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Türksat 1 Büyük Veri Uzmanı alımı son başvuru tarihi 08.08.2021 olarak bildirilmiştir.

Türksat 1 Büyük Veri Uzmanı alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.


https://kariyer.turksat.com.tr


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. Türksat 1 Büyük Veri Uzmanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Türksat 1 Büyük Veri Uzmanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Türksat 1 Büyük Veri Uzmanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. Türksat 1 Büyük Veri Uzmanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Türksat 1 Büyük Veri Uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Canan Gün 5 gün önce
Kamu