Türkiye Vagon Sanayii Daimi İşçi Alımı

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından yapılan işçi alımı ilanı ile en az ilkokul mezunu engelli daimi işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Alımı 22.01.2019, 19:03
Türkiye Vagon Sanayii Daimi İşçi Alımı

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş Genel Müdürlüğü engelli personel daimi işçi alımı ilanı yapacağını devlet personel başkanlığı üzerinden yayınladı. Başvuracak adaylar İŞKUR ilanları şubelerinden ve İŞKUR internet adresinden bulabilirler.
Türkiye Vagon Sanayi A.Ş 1 kişi kadrolu engelli işçi alımında adaylarda aranan şartlar ise en az ilkokul mezunu olması ayrıca mesleki yeterlilik belgesi seramik karo kaplamacısı (seviye 3) belgesine sahip olması gerekmektedir. Alınacak olan daimi işçi kadrosu için başvuracak adaylarda KPSS şartı aranmıyor.

Başvuracaklar İş Kurumu il müdürlüklerine giderek veya İş Kur İnternet adresi üzerinden başvuru yapacaklardır. İş kur üzerinden yayınlanan ilanını yayın zamanı ilan numaralarını sitemizden öğrenebilirisiniz.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf (2 adet), Özgeçmiş CV ve Sağlık raporu olması gerekmektedir.

Türkiye Vagon Sanayii Genel Müdürlüğü 1 Engelli Daimi İşçi Alımı İlan Kılavuzu İçin tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Yucel ertugrul 2 yıl önce
Is ariyorum e sinifi ehliyetim var ayni zammanda jsb kepcede kullaniyorum