Türkiye Vagon Sanayi 43 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

TÜVASAŞ Milli Tren Projesinde İstihdam edilmek üzere Söleşmeli personel alımı ilanı yayınladı. Alınacak personel 43 kişi olup başvurular 21 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 01.12.2018, 08:24 02.12.2018, 17:41
Türkiye Vagon Sanayi 43 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Türkiye Vagon Sanayi A.Ş Genel Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı için adayların yükseköğretim kurumlarının Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji-Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun olması ve 2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olması şartı vardır.

Başvuru yapacak olanların Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. Genel Müdürlüğünden veya kurumun internet sitesi üzerinden  ( http://www.tuvasas.gov.tr ) temin edecekleri Başvuru Formunu doldurmaları ve çıktısını alarak imzalanması ve diğer istenen begler ile beraber TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen veya posta yolu ile son başvuru tarihi olan 21 Aralık 2018 kadar teslim etmek gerekmektedir.

Başvuru yapacak adaylar yazılı ve sözlü sınava gireceklerdir. Sınav sonuçları, sınavların yapıldığı tarihten itibaren en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde TÜVASAŞ Genel Müdürlüğü internet sitesinde duyurulacaktır. Ayrıca adayların son 5 yıl içerisinde YDS ve E-YDS sınavından en az C seviyesinde İngilizce bildiğine ilişkin belge sahibi olması veya Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından dil yeterliliği bakımından buna denkliği kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan başkabir sınavdan denk puana sahip olması gerekmektedir.

Türkiye Vagon Sanayi 43 sözleşmeli personel alımı ilan metni ve kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@