Türkiye Uzay Ajansı Personel Alımı Yapacak

Türkiye Uzay Ajansı bünyesine en az lise mezunu olanlar içinden kamu işçisi alımı gerçekleştirileceği bildirildi. Yayınlanmış olan iş ilanları duyurusunda Türkiye Uzay Ajansı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet temizlik görevlisi alımı ve 2 adet garson alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 24.02.2021, 16:43
Türkiye Uzay Ajansı Personel Alımı Yapacak

Türkiye Uzay Ajansı Personel Alımı Yapacak

Türkiye Uzay Ajansı bünyesine en az lise mezunu olanlar içinden kamu işçisi alımı gerçekleştirileceği bildirildi. Yayınlanmış olan iş ilanları duyurusunda Türkiye Uzay Ajansı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 4 adet temizlik görevlisi alımı ve 2 adet garson alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Uzay Ajansı işçi alımı iş ilanı duyurusu son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuruların İŞKUR internet sitesi üstünden yapılması gerekmekte. Aşağıda bulunmuş olan direkt linkler üstünden başvuru yapabilirsiniz.

Temizlik görevlisi başvuru linki

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005893441

Garson alımı başvuru linki

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005893368

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Uzay Ajansı işçi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Uzay Ajansı işçi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Uzay Ajansı işçi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Uzay Ajansı işçi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

https://twitter.com/Kamuilanlar

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)