Türkiye Taş Kömürü Kurumu 53 Daimi İşçi Alımı Yapılacak  

Yayımlanan ilana gör TTK bünyesinde istihdam edinmek üzere 53 daimi işçi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Başvuru şartları İŞKUR üzerinden duyurulmuştur. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 06.01.2020, 12:30
Türkiye Taş Kömürü Kurumu 53 Daimi İşçi Alımı Yapılacak  

Türkiye Taş Kömürü uhdesinde istihdam edilmek üzere 53 daimi işçi alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlan edilen daimi işçiler eski hükümlü statüsünde istihdam edilecekleri TTK Genel Müdürlüğü tarafından duyurulmuştur. Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak olup başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

İlgili adayların başvuruları İŞKUR üzerinden 20 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olup 45 yaşından gün almamış adayların başvuruları alınacaktır. Başvuruda bulunacak adayların ikamet şartı bulunmaktadır. İkamet şartı olarak Zonguldak ili olarak belirlenmiştir.

Kadrolar ve Unvanlar neler; 7 kişi demiryolu işçisi, 4 kişi Aşçı, 23 kişi şoför, 6 kişi lavvar işçisi ve 13 kişi çevre işçisi, 23 kişi ise şoför unvanlarında alımlar yapılacaktır. Adayların özel şartları, eğitim ve deneyim gibi genel başvuru şartlarına haiz olmaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar İŞKUR İl/İlçe Müdürlükleri üzerinden yapılacak olup kuraya tabidir. Kura tarihi ise 4 Şubat 2020 tarihinde saat:10.00’da Türkiye Taş Kömürü Kurumu İş Sağlığı Eğitim Dairesinde yapılacağı ilan edilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)