Türkiye Şeker Fabrikaları 1500 İşçi Alacak (Lise-Önlisans-Lisans)

Türkiye Şeker Fabrikalarının İşçi alım ilanı yayımlandı. Lise, önlisans ve lisans mezunu alacak.

Kamu Personeli Alımı 30.12.2019, 09:18 05.01.2020, 22:24
Türkiye Şeker Fabrikaları 1500 İşçi Alacak  (Lise-Önlisans-Lisans)

                  Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü  meslek lisesi, lise ve dengi okul mezunu olarak 1090 işçi, MYO/ön Lisans mezunu 260 işçi, mühendislik fakültesi ve lisans mezunu 150 işçi olmak üzere toplam 1500 işçi  alımı gerçekleştirecektir. LİSE VE DENGİ OKUL mezunları için KURA çekilecek. LİSANS mezunları için KPSS-P3, ÖNLİSANS mezunları için  KPSS-P93 ten  en az 60 puan almaları gerekiyor. ve Başvurular İşkur üzerinden yapılacaktır.  Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi üzerinden 31.12.2019 tarihinden itibaren başlayacaktır.

            Söz konusu alımda alınacak personelin nakil hakkı olmayacak. 657 sayılı Kanunun 4/b maddesi kapsamında sözleşmeli personel olarak başka kamu kurum ve kuruluşlarına atama durumları olamayacak.

            Meslek Lisesi ,lise  ve dengi okul mezunları için alınacak kadrolar şöyledir: Makina teknolojisi (meslek lisesi) bilgisayarlı makine imalatı 6 kişi, endüstriyel otomasyon teknolojisi (meslek lisesi) mekatronik, endüstriyel kontrol 597 kişi, kimya teknolojisi (meslek lisesi) proses 63 kişi, tesisat teknolojisi (meslek lisesi) yapı tesisat sis./ısı tesisat sist. 184 kişi, metal teknolojisi (meslek lisesi) kaynakçılık 17 kişi, inşaat bölümü (meslek lisesi) betonarme yapı sistemleri 3 kişi, lise ve dengi okul 220 , toplam 1090 kişi alınacaktır.

MYO/ön Lisans mezunları için alınacak kadrolar şöyledir: Kontrol Sistemleri Teknolojisi 61 kişi, makine 80, bilgisayar destekli makine 2 kişi, kontrol ve ölçü aletleri, mekatronik, kontrol sistemleri teknolojisi, endüstriyel otomasyon, endüstriyel otomasyon teknolojisi, otomasyon kontrol ve otomasyon kontrol teknolojisi 14 kişi, proses/kimya laboratuvarı 55 kişi, elektrik, elektrik teknolojisi 32 kişi, metal işleri, kaynak teknolojisi, kaynakçılık 3 kişi, döküm 3 kişi, tarım/tarla bitkileri, bahçe bitkileri, tarım makinaları, muhasebe, bilgisayar destekli muhasebe, sosyal hizmet, maliye, işletme, pazarlama 10 kişi olmak üzere 260 kişi alınacaktır.

            Mühendislik fakültesi ve lisans mezunu alınacak kadrolar şöyledir: Ziraat Mühendisi toprak bilimi, tarla bitkiler, bitki koruma, bahçe bitkileri, tarım makineleri 20 işçi, idari birimlere işletme, iktisat, siyaset bilimi ve kamu yönetimi, uluslararası ilişkiler, çalışma ekonomisi, maliye, yönetim bilişim sistemler 130 kişi olmak üzere toplam 150 kişi alınacaktır.

Meslek Lisesi, lise ve dengi okul mezunları ilan metni için tıklayınız.

MYO/ön Lisans mezunları ilan metni için tıklayınız.

Mühendislik fakültesi ve lisans mezunu ilan metni için tıklayınız.

Yorumlar (0)