Türkiye Şeker Fabrikaları 12 Şehre 306 Kamu Personel Alımı

Yayınlanan ilan kapsamında şeker fabrikalarında istihdam edilmek üzere 12 şehirde farklı unvanlarda 306 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 30.06.2020, 21:15 01.07.2020, 19:51
Türkiye Şeker Fabrikaları 12 Şehre 306 Kamu Personel Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları yayınladıkları ilanlar kapsamında farklı unvanlarda 12 şehirde istihdam edilmek üzere 306 kamu personeli alımı sürekli işçi alımı yapacak. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacağı duyurulmuştur. İlgilenen adaylar için başvuru şartları ile detaylar aşağıda verilmiştir.

İŞKUR Üzerinden Alımlar;

4857 sayılı kanun kapsamında ziraat mühendisi alımı hakkında duyuruya çıkan Çalışma Bakanlığı Önlisans mezunu ve meslek lisesi mezunu sürekli işçi alımı İŞKUR üzerinden 2 Temmuz 2020 tarihinde İŞKUR resmi web sitesi üzerinden başlayacağı ilan edilmiştir.

Şeker Fabrikaları Alım Unvanları;

Sürekli İşçi Alımı; Toprak Bilim, Bitki Besleme-Tarımsal Yapılar ve Sulama-Tarla Bitkiler-Bitki Koruma-Bahçe Bitkileri-Tarım Makineleri ve Teknoloji Mühendisliği alanlarında; Burdur şehri için 2 kontenjan, Ereğli için 2, Eskişehir için 3 ve Yozgat için 2 kontenjan ayrılmıştır. Kamu personeli alımı 2 Temmuz 2020 tarihinde başlayacaktır.

Meslek Liseleri MYO; Mekatronik-Endüstriyel Kontrol/Makine Bakım Onarım/Endüstriyel Bakım Onarım/ mekanik Meslek Lisesi; Proses/Kimya Laboratuvarı/Gıda Kalite Kontrol Meslek Lisesi, Yapı Tesisat Sis/Isı Tesisat Sistemi./Isıtma ve Sıhhi Tesisat/Isıtma Doğalgaz İç Tesisatçısı/Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Meslek Lisesi; Betonarme Yapı Sistemleri/Yapı Dekorasyon/Yapı iç mekan Dekorasyon Meslek Lisesi alımları yapılacağı ilan edildi.

Daha detaylı bilgi için KILAVUZU inceleyiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)