Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstütüsü Büro Memuru Alımı Başladı

TUBİTAK ‘a bağlı türkiye sanayi sevk ve idare enstitüsü büro memuru alımı için ilan yayınladı . 15 Ekim 2018 tarihli ilana son başvuru tarihi 22 Ekim 2018 olarak duyruldu.

Kamu Personeli Alımı 15.10.2018, 06:47
Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstütüsü Büro Memuru Alımı Başladı

Türkiye sanayi sevk ve idare enstitüsü büro memuru alımı için: Meslek Yüksek Okulu önlisans düzeyinden büro yönetimi ve sekreterlik, halkla ilişkiler, iletişim ve halkla ilişkiler bölümlerinin birinden mezun olması. Adayların kamu personel sınavları KPSS KPSSP93 puan türünden en az 1 puan almış olması gerekmektedir. Temel düzeyde Microsoft office programlarını (word, excell  vs.) kullanabilmek, ofis araç gereçlerini (faks, fotokopi vs.) kullanabilmek, Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, güvenlik soruşturması engeli bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığının olmaması geekmektedir.

Bu ilana sadece kişisel durumu TMY ( terorle mücadelede yaralanan ) olanlar başvurabilir. Başvuracak adayların son başvuru tarihine kadar işkur internet sitesinden İş İlan No (00004687202) ile başvuracaklardır.

Adaylarda aranan genel şartlar ise, türk vatandaşı olmak, başvuru tarihinde 18 yaşını tamamlamış ve 19 yaşından gün almış olmak, Devlete karşı affa uğramış bile olsa suç işlememiş olmak, hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması, görevini yapmasına engelinin olmadığına dair sağlık kurulu raporu, terörle mücadelede yaralandığını gösterir askeri hastahane komutanlık yazısı ile durumlarını belgelendirmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@