Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü TMY Tekniker Alımı İlanı

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü tarafından yayımlanan istihdam ilanına göre enstitü bünyesinde personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 02.09.2019, 13:15
Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü TMY Tekniker Alımı İlanı

Türkiye’de yer alan ve hizmet faaliyetlerinde bulunan kurum ile kuruluşların bünyesinde gerçekleştirilmesi planıyla hazırlanan personel alımı, işçi alımı ilanları yayımlanmaya ve adayların bilgisine sunulmaya devam ediliyor.

Yayımlanan ilanlarda hem yapılması gündemde olan personel alımı için detaylı bilgilere hem de adayların başvuru yapacakları süreç boyunca hangi yöntem, usul ve esasları takip edeceklerinin malumatı açıklanmış oluyor.

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü Personel Alıyor

Alımların yapılacağı ilanlarda yer alan bilgilere göre Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü’nün bu süreç içerisinde personel alımı yapacağı ilan edildi.

1 kişilik kontenjan açılan alımlar için belirlenen ve talep edilen unvan bilgisinde yer alan ibareye göre ise alımların Teknisyen Ve Teknikerler kategorisinde çalışacak bir personel olmaktadır.

Başvuru Şartları ve Süreci

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü teknisyen ve tekniker alımı ilanına başvuru yapacak olan adayların; Teknik Lise, Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmaları gerekirken, aynı zamanda Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan (TMY) personel adayı olma zorunluluğu bulunmaktadır.

00005134168 İŞKUR ilan numarası ile takip edilebilecek olan ilan için başvuru yapılacak son tarih 6.9.2019 olarak ilan edilmiştir. Sonuçlar ise 19.9.2019 saat 10:00-11:00 arasında, Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü Barış mh Koşuyolu Cd.N.48 GEBZE-KOCAELİ adresinde yapılacak kura ile belirlenecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)