Türkiye Maarif Vakfı KPSS Şartsız Personel Alımı

KPSS Şartsız Personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Türkiye Maarif Vakfı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 25 adet Maarif Uzman alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 22.04.2021, 00:17 23.04.2021, 00:32
Türkiye Maarif Vakfı KPSS Şartsız Personel Alımı

Türkiye Maarif Vakfı KPSS Şartsız Personel Alımı

KPSS Şartsız Personel Alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Türkiye Maarif Vakfı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 25 adet Maarif Uzman alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanmış olan iş ilanına son başvuru tarihi 25.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden yapılması gerekmekte.

http://kariyer.turkiyemaarif.org/Login.aspx?ReturnUrl=%2f

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Maarif Uzman alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Maarif Uzman alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Maarif Uzman alımı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Maarif Uzman alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Maarif Uzman alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Maarif Uzman alımı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Maarif Uzman alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Maarif Uzman alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Maarif Uzman alımı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Maarif Uzman alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Maarif Uzman alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Maarif Uzman alımı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Maarif Uzman alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Maarif Uzman alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Maarif Uzman alımı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)