Türkiye Maarif Vakfı Engelli 10 Öğretmen Alıyor

İşkur tarafından yapılan ilanlar ile Türkiye Maarif Vakfı bünyesine Engelli Biyoloji, Matematik, Kimya ve Fizik öğretmeni alımları için başvurular başladı. 

Kamu Personeli Alımı 16.02.2019, 23:05
Türkiye Maarif Vakfı Engelli 10 Öğretmen Alıyor

Türkiye Maarif Vakfı bünyesine işkur üzerinden 2 kişi engelli Biyoloji Öğretmeni, 3 Kişi Matematik Öğretmeni, 2 kişi Kimya Öğretmeni, 3 kişi Fizik Öğretmeni ortaöğretim seviyesinde 10 öğretmen alınacak.

Alınacak 10 engelli öğretmen alımı için yayınlanan işkur ilan numaraları ve alım şartları şöyledir. Ayrıca bütün alımlar için 02163233535 telefon numarası ile irtibat kurulması gerekmektedir.

00004837604 işkur ilan numaralı alım ile 2 ortaöğretim engelli Biyoloji Öğretmeni alımında adayların kadın erkek 25 ile 45 yaş arasında bulunması, Lisans mezunu olması, yurt dışında görev alabilmesi, ders anlatabilecek düzeyde İngilizce bilmesi, müfredatı öğretebilmek, sınıf içinde uygun öğrenme ortamı oluşturmak, okul etkinlilerine tam anlamıyla katılmak, yabancı dilden geçerli puan sahibi olması gerekmektedir. İstanbul da ikamet eden adaylar tercih sebebidir.

00004837676 işkur ilan numaralı alım ile 3 ortaöğretim engelli Matematik Öğretmeni alımında adayların kadın erkek 25 ile 45 yaş arasında bulunması, Lisans mezunu olması, yurt dışında görev alabilmesi, ders anlatabilecek düzeyde İngilizce bilmesi, müfredatı öğretebilmek, sınıf içinde uygun öğrenme ortamı oluşturmak, okul etkinlilerine tam anlamıyla katılmak, yabancı dilden geçerli puan sahibi olması gerekmektedir. İstanbul da ikamet eden adaylar tercih sebebidir.

00004837679 işkur ilan numaralı alım ile 2 ortaöğretim engelli Kimya Öğretmeni alımında adayların kadın erkek 25 ile 45 yaş arasında bulunması, Lisans mezunu olması, yurt dışında görev alabilmesi, ders anlatabilecek düzeyde İngilizce bilmesi, müfredatı öğretebilmek, sınıf içinde uygun öğrenme ortamı oluşturmak, okul etkinlilerine tam anlamıyla katılmak, yabancı dilden geçerli puan sahibi olması gerekmektedir. İstanbul da ikamet eden adaylar tercih sebebidir.

00004837693 işkur ilan numaralı alım ile 3 ortaöğretim engelli Fizik Öğretmeni alımında adayların kadın erkek 25 ile 45 yaş arasında bulunması, Lisans mezunu olması, yurt dışında görev alabilmesi, ders anlatabilecek düzeyde İngilizce bilmesi, müfredatı öğretebilmek, sınıf içinde uygun öğrenme ortamı oluşturmak, okul etkinlilerine tam anlamıyla katılmak, yabancı dilden geçerli puan sahibi olması gerekmektedir. İstanbul da ikamet eden adaylar tercih sebebidir.

 Maarif Vakfı 10 engelli öğretmen alımı ile ilgilenen adayların 15 Mart 2019 tarihine kadar başvurularını işkur internet sitesi üzerinde ve işkur hizmet binalarından yapmaları gerekmektedir. 
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ahmet Şen 1 yıl önce
Hem engelli olacak, hem iyi seviye yabancı dil bilecek hem yurtdışına gidebilecek hem de İstanbul'da oturacak. Vay beee

Gelişmelerden Haberdar Olun

@