Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Türkiye Kömür İşletmeleri kendi bünyesinde kadrolu olarak istihdam etmek amacı ile 16 adet Madenci alımı ve 6 adet Elektrikçi alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 04.11.2020, 19:33 05.11.2020, 09:06
Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı Yapacak

Türkiye Kömür İşletmeleri kendi bünyesinde kadrolu olarak istihdam etmek amacı ile 16 adet Madenci alımı ve 6 adet Elektrikçi alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı ilanlarına son başvuru tarihi 9.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle ilk önce İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. Giriş yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında bulunan İŞ YERİ ÜNVANI bölümüne TÜRKİYE KÖMÜR İŞLETMELERİ yazın ve ARA butonuna tıklayınız..

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Türkiye Kömür İşletmeleri Kadrolu İşçi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)