Türkiye Kömür İşletmeleri İşçi Alımı

Kamu kurumları için duyurulmuş olan kamu personel alımı ilanı ÖSYM KPSS 2021 tercihleri kapsamı dahilinde Türkiye Kömür İşletmeleri müdürlüğü KPSS 2021/1 lise mezunu, önlisans mezunu ve lisans mezunları arasından memur alımı, işçi alımı ve personel alımı yapacak

Kamu Personeli Alımı 06.07.2021, 14:04 07.07.2021, 00:29
Türkiye Kömür İşletmeleri İşçi Alımı

Türkiye Kömür İşletmeleri İşçi Alımı

Türkiye Kömür İşletmeleri için 25 tane personel alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin Türkiye Kömür İşletmeleri tarafından belirtilmiş olan şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Türkiye Kömür İşletmeleri 25 adet memur alımı son başvuru tarihi 08.07.2021

Türkiye Kömür İşletmeleri 25 tane personel alımı ilanına başvuru için

Aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


https://ais.osym.gov.tr


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


Kömür İşletmeleri 25 adet memur yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Kömür İşletmeleri 25 adet memur ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.


Kömür İşletmeleri 25 adet memur yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kömür İşletmeleri 25 adet memur duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


Kömür İşletmeleri 25 adet memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kömür İşletmeleri 25 adet memur yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı