Türkiye İş bankası Şoför Alımı

Şoför Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Türkiye İş bankası birimlerinde görevlendirilmek üzere Şoför alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.01.2021, 09:00 11.01.2021, 09:13
Türkiye İş bankası Şoför Alımı

Türkiye İş bankası Şoför Alımı

Şoför Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan ilanlarda Türkiye İş bankası birimlerinde görevlendirilmek üzere Şoför alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce İşbankası kariyer sitesine üye olup özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/sofor

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1.İş Bank şoför ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İş Bank şoför ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İş Bank şoför ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İş Bank şoför ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İş Bank şoför ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İş Bank şoför ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. İş Bank şoför ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İş Bank şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. İş Bank şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. İş Bank şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. İş Bank şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - İş Bank şoför ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - İş Bank şoför ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - İş Bank şoför ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)