Türkiye İş Bankası Personel Alımı Yapılacak

Türkiye İş Bankası eleman alımı için iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 19.09.2020, 11:24 21.09.2020, 11:55
Türkiye İş Bankası Personel Alımı Yapılacak

Türkiye İş Bankası Personel Alımı Yapılacak

Türkiye İş Bankası eleman alımı için iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Bankası bünyesinde istihdam edilmek üzere Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı yapılacaktır.

MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI

Son başvuru tarihi 11 Ekim 2020 Pazar günü olarak açıklanmıştır.

Aşağıdaki linkten iş ilanlarına ulaşabilirsiniz

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer

Sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

17 Ekim 1990 ve sonrasında doğanlar iş ilanlarına başvurabilecektir.

Başvuran tüm bay ve bayan adayların İngilizce dili, Almanca dili ve Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek gerekmektedir.

Başvuracak olan bay ve bayan tüm adayların cv.isbank.com.tr adresinden başvuru yapılması gerekiyor. Aşağıda bildirilmiş olan bilgilerini ve belgelerini 11 Ekim 2020 tarihine kadar mys@isbank.com.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

SINAV YERİ VE ZAMANI

Sınavın ilk aşaması olarak 17 Ekim 2020 Cumartesi günü internet üzerinden online olarak yapılacaktır.

SINAV KONULARI NEDİR

Türkçe Yeterlik Sınavı Dil bilgisi konuları, kompozisyon yazma ve yazılı ifade yetkinliklerini ölçme sınavları.

Genel Yetenek Testi Sayısal ve sözel kavrama konuları, veri yorumlama konuları, sistematik düşünme ve problem çözme becerilerinin ölçülmesine yönelik soruları kapsamaktadır.

1. Başvuran kişiler için İlgili bölümlerin yetkili makamlarca tanınmış olması gerekiyor. Yabancı ülkelerdeki okullardan mezun olup, bu durumu belgeleyen bay ve bayan adayların da başvuruları kabul edilmektedir. Lisans son sınıf öğrencilerinin en geç 01.12.2020 tarihinde mezun olup, bu durumu aynı tarih itibarıyla belgeleyebilmeleri gerekmektedir.

2. Bütün Adaylar katılmış oldukları yabancı dil yazılı sınavlarından almış oldukları notu en geç 04.01.2021 tarihine kadar geçerliliğini korumakta olan bir sınav sonuç belgesiyle belgelendirmelidir. Tüm adayların yabancı dil sertifikalarının ojinalleri evrak hazırlama aşamalarında talep edilecektir. TOEFL sınavına yeni girecek adaylar 1239 kod numarasını belirterek sonuçlarını doğrudan Bankamıza da gönderebilirler.

3. Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 01.12.2020 tarihinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

4. Bütün adayların İşe alım aşamasında tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu Raporu ile belgelenecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)