Türkiye İş Bankası Farklı Şehirlerde Büro Personeli Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre farklı şehirlerde büro memuru personeli, büro işçisi personeli ve büro memuru engelli statüde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılmaktadır. Alımların tüm detayları verilmiş olup başvurular başlamıştır. Banka personeli alımının tüm detaylarını haberimizde ekinde bulabilir...

Kamu Personeli Alımı 13.05.2019, 16:54 13.05.2019, 17:01
Türkiye İş Bankası Farklı Şehirlerde Büro Personeli Alıyor

Türkiye İş Bankası personel alımı için İŞKUR üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre farklı şehirlerde büro memuru personeli, büro işçisi personeli ve büro memuru engelli statüde istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağını duyurdu. Alımlar başlamış olum genel ve özel şartlar verilmiştir.

Büro memuru personel alımı (genel): 

İşyeri yetkilisi ve talep şartlarına uyan adaylar arasında açık iş için belirtilen yer ve saatte toplu görüşme yapılacaktır. Belirtilen toplu görüşme tarihinden önce işyeri ile görüşmek isteyen talep şartlarına uyan adaylar il müdürlüğümüz ile irtibata geçmelidir.

Görüşmeye yeri: Türkiye iş kurumu Muğla il müdürlüğü

Görüşme tarihi ve saati: 16 Mayıs 2019 saat: 14:00

İletişim: İŞKUR Muğla tel:2131099-2131100-01

email: iskurmugla@iskur.gov.tr not: toplu görüşmeye katılmak isteyen adaylar görüşme gününden önce il müdürlüğümüze katılacaklarını bildirmeleri rica olunur.

İş bankasında çalıştırılmak üzere lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmayan kamu haklarından yoksun bulunmayan herhangi bir kurum ya da kurlulşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan engelli personel alınacak.

İş ilan 00004955462 numarası ile 3 kişi alınacaktır.

Büro memuru engelli statüde personel alımı:

Türkiye iş bankasında istihdam edilmek üzere 16 mayıs perşembe günü, saat 13:30 da Türkiye iş kurumu çorum il müdürlüğünde engelli iş görüşmesi yapılacaktır. Görüşme öncesi gönderme formu alınması gerekmektedir.

İşe alım koşulları detayları:

-Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak - mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak, 3) kamu haklarından yoksun bulunmamak, 4) erkek adaylar için: askerlikle ilişkisi bulunmamak, 5) lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu ve üzeri mezun olmak. 6) engelli olmak bedensel duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40'ından yoksun olduğunu tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporuyla belgelemek

İş ilan 00004970495 numarası ile 1 kişinin alımı gerçekleştirilecektir.

Büro işçisi engelli statüde personel alımı: Türkiye iş bankası ilimizde yer alan Kırklareli ile Lüleburgaz Babaeski vize ve Pınarhisar şubelerinde operasyon işlemleri vb. uygun görülen bölümlerinde istihdam edilmek üzere engelli büro personelleri alınacaktır.

İş bankası başvuracak adayların aşağıdaki şartları taşımasını istiyor.

• T.C vatandaşı olma

• tercihen mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olma

• engelli olmak (bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki engelleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40'ından yoksun olduğunu tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu ile belgelemek suretiyle  

• kamu haklarından yoksun bulunmama

• herhangi bir kurum yada kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımama

• erkek adaylar için; tercihen askerlikle ilişiği bulunmama

• tercihen en az lise, ticaret meslek lisesi veya meslek yüksekokulu mezunu olma

Talebe başvurmak isteyen adayların Kırklareli çalışma ve iş kurumu il müdürlüğümüze-Lüleburgaz hizmet merkezimize gelerek başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri, kendilerine verilecek olan firma gönderme formu üzerinden ilan metninde isim ve irtibat bilgileri paylaşılan firma yetkilisi veya yetkilileriyle iş görüşmesini bizzat gerçekleştirmeleri akabinde gönderme formunu görüşme sonucuna istinaden il müdürlüğümüze iletmeleri gerekmektedir.

Firma yetkilileri ile engelli büro işçisi işi arayanlarımız arasında 28 mayıs 2019 salı günü saat 14:00'da Kırklareli çalışma ve iş kurumu il müdürlüğümüz toplantı salonunda bir toplu iş görüşmesi gerçekleştirilecek olup, katılacak olan adayların toplu iş görüşmesinde sağlık kurulu raporlarını da yanlarında bulunduracak şekilde hazır bulunmaları rica olunur.

İş ilan 00004976324 numarası ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)