Türkiye Genelinden Bay Bayan 67 İtfaiye Eri Alımı

Yayınlanan ilan kapsamında Türkiye Genelinden Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere bay ve bayan adaylar arasından 67 itfaiye eri alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuruya KPSS 60 puanla bulunulmaktadır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve diğer şartlar haberimiz devamında…

Kamu Personeli Alımı 13.02.2020, 12:55
Türkiye Genelinden Bay Bayan 67 İtfaiye Eri Alımı

İlan kılavuzuna göre KPSS 60 puanla bay bayan adaylar arasından 67 itfaiye alımı yayınlayan Sivas Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. İlgili adayların başvuru şartları ve detayları aşağıda verilmiştir.

Sivas Belediyesi yayınladığı ilana göre aşağıda verilen resimde görüldüğü üzere KPSS puanı ve türü, derecesi, adedi, nitelikleri, unvanları ve sınıfı yer almıştır. Ayrıca alımların statüsü 657 sayılı Devlet Memurları Kanuna tabi olarak istihdamları yapılacağı ilan edilmiştir. Atamalar açıktan atam yolu ile yapılacaktır.

Adayların başvuru belgeleri 16 ile 20 Mart 2020 tarih aralığında mesai saatlerinde Sivas Belediye Başkanlığı Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi Müracaat Masasına şahsen teslim edilmesi gerekiyor. İstenilen belgeler ve diğer tüm şartlar aşağıda ilan kılavuzunda yer almaktadır.

Belediye İtfaiye eri alımı ilan kılavuzunu TIKLAYINIZ.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)