Türkiye Genelinden Bay Bayan 16 Zabıta Memuru Alımı

Personel alımı çerçevesinde paylaşılan memur alımı ilanlarında bulunan bilgiye göre Türkiye genelinden KPSS puanı ile Zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir.. 16 zabıta memuru alımı şartları detayları ile haberimizde… 

Kamu Personeli Alımı 03.06.2020, 15:26 20.06.2020, 12:23
Türkiye Genelinden Bay Bayan 16 Zabıta Memuru Alımı

Türkiye’de Zabıta memuru olarak kamu personeli unvanı ile çalışmak için paylaşılan ilanları binlerce kişi takip etmektedir. Bu kapsamda Türkiye genelinden KPSS puanıyla zabıta memuru alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Zabıta Alımı;

Paylaşılan bu ilan çerçevesinde adaylara sunulan Bingöl Belediyesi Zabıta personeli alımı maksadıyla bir ilan paylaşıldı. 16 kişiyi kapsayan bu ilanda ayrıntılar tekrardan paylaşıldı. Alımlar açıktan tayin etme usulü ile yapılacağı paylaşılırken başvuru yapacaklar KPSS 70 Puan şartı ile alınacakları duyuruldu.

Başvuracak adayların 22–26 Haziran 2020 tarihlerinde mesai saatleri kapsamında Yenişehir Mah. Kutluay Sok. No:4 BİNGÖL adresinde bulunan Bingöl Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Derece bakımından Zabıtalar için 7,8-10 ve 8. Derece GİH sınıflı alımlar yapılacaktır. 3 Zabıta -memuru alımı için bir lisanstan mezun olmak ve alt limit b olmak üzere ehliyete sahip olmak ve KPSS P-3 türünden taban puan olarak en az 70 puana sahip olmak gerekmektedir.

5 Zabıta Memuru adayları için en az lise mezunu olmak ve B sınıfı ehliyet sahip olmak ayrıyeten KPSS P-93 puan taban puan 70 olmak üzere en az 70 puan almak gerekmektedir.

8 Zabıta alımı için en az Lise, B sınıfı ehliyet ve KPSS P-94 tarzından 70 taban puanı almak gerekmektedir.

Bingöl Belediyesi 16 Zabıta alımı ilan detayına açınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Cansu demir 12 ay önce
Mühendislik fakültesi çıkışlı zabıta her hangi bir lisans olsa olmuyor mi illa mühendisli olmamız sart