Türkiye Geneli 8 Branşta Kızılay Personel Alıyor

Yapılan duyuruda Kızılay bünyesinde 8 branşta personel alacağını duyurdu. İş arayanlar içi kaçırılmayacak fırsat sunan Kızılay bünyesinde istihdam edilecek personel alımı yapıyor, detaylar…

Kamu Personeli Alımı 17.05.2019, 21:20
Türkiye Geneli 8 Branşta Kızılay Personel Alıyor

Kamu kurum ve kuruluşlar kamu gurubu ve özel daimi/geçici bir çok alanda 2019 personel alımına yenisini ekleyen Türk Kızılay’ı farklı kadrolarda 8 branşta istihdam edilmek üzere personel alım duyurusu yapmıştır.

Kızılay yapmış olduğu duyuruda gençlik hizmetleri çalışanı, doktor unvanlıda bulunmakta genel şartlar ve başvuru detaylıda verilmiştir.

Personel alımların koşullarından biri kamu kurum ve kuruluşlarda kanunlar ve yönetmelikler çerçevesindeki alım genel şartları taşıması zorundadır. Ayrıca kızılay personel alımlarında özel şartlarda belirlenmiştir.

Kızılay doktor unvanı ile istihdam edilecekler Tıp Fakültesi mezunu olan, İngilizce konuşması akıcı olan, uzmanlar veya pratisyen doktorlar arasından personel alınacağı duyurulmuştur.

Kızılay gençlik hizmetleri çalışanı kadrosunda görev alacakların: Eğitim fakültesi, Eğitim Bilimleri, Sosyal hizmetler ve psikoloji mezunları arasından pedagojik formasyon sahibi olan Arapça konuşmasını bilenler arasından alımlar yapılacak.

2019 Kızılay Başkanlığı personel alımı için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Müslüm yorulmaz 2 yıl önce
İşe ihtiyacım var devamlı cevap bekliyorum