Türkiye Geneli 1993 Personel Alımı Yapılıyor

İŞKUR tarafından yayımlanan ilan ile garson ve servis elemanı alımı yapılmaktadır. Alınacak personeller Türkiye Genelinde olup 1993 kişi olarak belirlenmiştir. Başvuruda bulunacak adaylar şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir tüm detaylar haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 06.04.2019, 13:07
Türkiye Geneli 1993 Personel Alımı Yapılıyor

Yayımlanan ilan ile kamu ve özel sektör kuruluşları İŞKUR üzerinde yayımlamış olduğu ilana göre açık iş ilanları üzerinden 1993’ garson servis elemanı yapacağını duyurdu. İlana göre başvurular başlamış olup başvuruda bulunmak isteyen adayların genel ve özel şartları her ilan için ayrı ayrı verilmekte olup tüm detayları ile şartları inceleyen adayların başvuruları alınmaya başlanmıştır.

Tüm Türkiye’yi kapsayan ilan ile ilgili olarak verilen bilgilere göre özellikle Akdeniz ve Ege bölgesi ağırlıklı olarak garson servis eleman alımına ilişkin olarak Türkiye İş Kurumu üzerinden başvurabilirsiniz.
Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilana göre garson ve servis elemanı alımı aşağıdaki iş ilanının linkini internet tarayıcınıza kopyalayarak tarama başlatabilir veya şehir seçenekleri veya ilçe seçeneği olarak yapabilirsiniz.

İŞKUR başvuruları devam eden binlerce ilana veya kamu personeli resmi ilanlara ulaşmak için sitemizi takip edebilirsiniz.

İŞKUR güvenlik personeli linki aşağıdadır: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2985

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Salih Doğru 2 yıl önce
İş arıyorum