Türkiye Belediyeler Birliği Memur Alımı

TBB Uzman memur alımı için kamu personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Türkiye Belediyeler Birliği kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 adet Uzman personel alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 31.12.2020, 10:09 31.12.2020, 16:43
Türkiye Belediyeler Birliği Memur Alımı

Türkiye Belediyeler Birliği Memur Alımı

TBB Uzman memur alımı için kamu personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlarda Türkiye Belediyeler Birliği kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 adet Uzman personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türkiye Belediyeler Birliği uzman alımı ilanı son başvuru tarihi 5.1.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Tunus caddesi No: 12 Kavaklıdere - Çankaya - ANKARA

İrtibat telefonu: 0 312 419 21 00

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. TBB Uzman memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TBB Uzman memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TBB Uzman memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TBB Uzman memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TBB Uzman memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TBB Uzman memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TBB Uzman memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. TBB Uzman memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. TBB Uzman memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. TBB Uzman memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. TBB Uzman memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - TBB Uzman memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - TBB Uzman memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - TBB Uzman memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)