Turkcell İş İlanlarına Ara Vermiyor

Turkcell çok sayıda açık pozisyon ile istihdama devam ediyor… Yayınlanan ilanlar üzerinden size uygun olan ilanları değerlendirebilirsiniz. Turkcell iş ilanları 2019 detayları…

Kamu Personeli Alımı 18.04.2019, 22:00
Turkcell İş İlanlarına Ara Vermiyor

Turkcell Kariyer Açık Pozisyonlar
Turkcell açık pozisyonlar kapsamında sunulan çok sayıda ilan var. Son başvuru tarihlerini dikkate alarak, resmi internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte ilanlar…

Global Bilgi Teknik Hizmetler Müdürü 30 – 04 – 2019 son başvuru tarihi ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Aranan nitelikler verilmiştir. Lokasyon ve çalışma alanı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Kıdemli İOS Yazılım Uzmanı da aranıyor. Bunun için verilen lokasyon Güzelyalı. 12 – 04 – 2019 tarihinden itibaren başvurular kabul ediliyor. Dilerseniz başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kıdemli Android Yazılım Uzmanı araması da aynı lokasyon için devam ediyor. Çalışma alanı ise Digital Service. Turkcell iş başvurusu için sunulan bu ilanları değerlendirebilirsiniz. Son başvuru tarihini göz önünde bulundurmanız öneriliyor. 

Diğer İş İlanlar
Farklı ilanlar için de aynı şekilde detaylar sunuluyor. Kıdemli yazılım uzmanı; çağrı merkezi, mobil ve sabit için aranıyor. Bunun dışında diğer alanlarda yapılan aramalar için de çalışma alanı veriliyor. Customer Experience & İnformation Technologies alanlarında çalışmanın sürdürülmesi bekleniyor. Küçükyalı ve buna benzer alanlarda lokasyon bildirimi yapılıyor. Son başvuru tarihi ve lokasyon üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Turkcell iş ilanları kapsamında direkt oalrak başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sizin için sunulan ilanları değerlendirebilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)