Türk Telekom Personel Alımı Yapılacaktır

Türk Telekom Kurumu birimlerinde görevlendirilmek amacı ile çeşitli birimlere ve farklı kadrolar personel alımı için iş ilanı yayınlandı.

Kamu Personeli Alımı 05.11.2020, 09:49 07.11.2020, 10:13
Türk Telekom Personel Alımı Yapılacaktır

Türk Telekom Personel Alımı Yapılacaktır

Türk Telekom Kurumu birimlerinde görevlendirilmek amacı ile çeşitli birimlere ve farklı kadrolar personel alımı için iş ilanı yayınlandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanmış olan Türk Telekom kurumu personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen bütün bay ve bayan kişilerin aşağıda bulunmuş olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://turktelekomkariyer.com.tr/ilanlarimiz.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Ürün Kontrol Kıdemli Uzmanı alımı

2. Bireysel Müşteri Operasyonları Uzmanı alımı

3. Kanal Satış Planlama ve Raporlama Uzmanı alımı

4. Kurumsal Teknik Satış Yöneticisi alımı

5. Perakende Kanal Satış Yöneticisi alımı

6. Operatör ve İş Ortaklığı Servisleri Yönetimi Uzmanı alımı

7. Yatırım Kontrol ve Analiz Uzmanı alımı

İSTENİLEN BELGELER

1. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

4. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak gerekiyor.

5. Telekom personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Hileli iflas suçu işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)