Türk Telekom Personel Alımı Yapılacaktır

Türk Telekom kurumu kendi birimlerinde ve müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere çeşitli kadrolara ve farklı branşlara personel alımı ve uzman alımı yapılması için iş ilanı yayınladı.

Kamu Personeli Alımı 13.12.2020, 14:40 17.12.2020, 11:41
Türk Telekom Personel Alımı Yapılacaktır

Türk Telekom Personel Alımı Yapılacaktır

Türk Telekom kurumu kendi birimlerinde ve müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere çeşitli kadrolara ve farklı branşlara personel alımı ve uzman alımı yapılması için iş ilanı yayınladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bütün bay ve bayan adayların aşağıda bulunana olan link üzerinden başvuru işlemini yapmaları gerekiyor.

https://turktelekomkariyer.com.tr/ilanlarimiz.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1 - Arabuluculuk ve Gelir Yönetimi Uygulamaları Uz./Kıd. Uz.

2 - Katma Değerli Servisler Uz./Kıd. Uz. (Teknik Ürün Yöneticisi)

3 - Performans İzleme ve Analiz Uzmanı

4 - Çözüm Mimarı

5 - Bireysel Müşteri Operasyonları Uzmanı

6 - Müşteri Cihaz ve Uygulamaları Uzmanı

7 - Bigdata Uzmanı

 8 -Değişiklik Yönetimi ve Test Uzmanı

9 - Video ve Servis Kalite Mimarı

10 - Ürün Kontrol Kıdemli Uzmanı

12 - Katma Değerli Servisler Uzman / Kıdemli Uzman

İSTENİLEN BELGELER

1. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. T Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)