Türk Telekom Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere çeşitli birimlere ve farklı kadrolara personel alımı için iş ilanı yayınlamıştır.

Kamu Personeli Alımı 21.11.2020, 00:18 25.11.2020, 10:24
Türk Telekom Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere çeşitli birimlere ve farklı kadrolara personel alımı için iş ilanı yayınlamıştır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanmakta olan Türk Telekom personel alımı iş İlanlarına başvurmak isteyen tüm bay ve bayan kişilerin aşağıda bulunmakta olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://turktelekomkariyer.com.tr/ilanlarimiz.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Katma Değerli Servisler Uzman / Kıdemli Uzman

2. Product Business Analyst

3. Bireysel Müşteri Operasyonları Uzmanı

İSTENİLEN BELGELER

1. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Türk Telekom eleman alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)