Türk Telekom Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türk Telekom şirketi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli birimlere ve farklı branşlara personel alımı ve uzman alımı için iş ilanı yayınladı.

Kamu Personeli Alımı 28.11.2020, 10:24 29.11.2020, 09:20
Türk Telekom Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türk Telekom Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türk Telekom şirketi kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli birimlere ve farklı branşlara personel alımı ve uzman alımı için iş ilanı yayınladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Resmi olarak yayınlanmış olan Türk Telekom personel alımı ve uzman alımı iş İlanlarına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların aşağıda bulunmakta olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://turktelekomkariyer.com.tr/ilanlarimiz.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Katma Değerli Servisler Uzman / Kıdemli Uzman

2. Product Business Analyst

3. Bireysel Müşteri Operasyonları Uzmanı

İSTENİLEN BELGELER

1. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. TT Personel alımı İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)