Türk Telekom Personel Alımı Başladı

Türk Telekom ASSİST personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanan personel alımı ilanında Türk Telekom ASSİST kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere müşteri temsilcisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 19.10.2020, 10:15 20.10.2020, 11:09
Türk Telekom Personel Alımı Başladı

Türk Telekom Personel Alımı Başladı

Türk Telekom ASSİST personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanan personel alımı ilanında Türk Telekom ASSİST kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere müşteri temsilcisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi ilanına aşağıda bulunan link üzerinden başvurabilirsiniz. İlanlara başvurmak için öncelikle assisttkariyerim sitesine üye olmanız gerekiyor.

http://www.assisttkariyerim.com/

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

1. Adıyaman

2. Amasya

3. Ankara

4. Aydın

5. Burdur

6. Çorum

7. Diyarbakır

8. Erzincan

9. Erzurum

10. Giresun

11. İzmir

12. Karaman

13. Ordu

14. Rize

15. Samsun

16. Van

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Türk Telekom ASSİST müşteri temsilcisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)