Türk Telekom Kurumu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türk Telekom şirketi kendi bünyesinde ve müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere farklı kadrolara ve farklı birimlere personel alımı ve uzman alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır.

Kamu Personeli Alımı 27.12.2020, 10:21 29.12.2020, 11:12
Türk Telekom Kurumu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türk Telekom Kurumu Personel Alımı Gerçekleştirecek

Türk Telekom şirketi kendi bünyesinde ve müdürlüklerinde istihdam edilmek üzere farklı kadrolara ve farklı birimlere personel alımı ve uzman alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bütün bay ve bayan kişilerin aşağıda bulunmakta olan link üstünden başvuru işlemini yapmaları gerekmektedir.

https://turktelekomkariyer.com.tr/ilanlarimiz.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Financial Technologies – Product Management Specialist / Sr. Specialist

2. Finansal Analiz ve Projeler Uzmanı

3. Arabuluculuk ve Gelir Yönetimi Uygulamaları Uz./Kıd. Uz.

4. Katma Değerli Servisler Uz./Kıd. Uz. (Teknik Ürün Yöneticisi)

5. Performans İzleme ve Analiz Uzmanı

6. Çözüm Mimarı

7. Müşteri Cihaz ve Uygulamaları Uzmanı

8. Bigdata Uzmanı alımı

8. Video ve Servis Kalite Mimarı

İSTENİLEN BELGELER

1. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Diplomalarının aslı veyahut noter tarafından onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Yabancı Okullardan Mezun olmuş bay ve bayan adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

8. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

9. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

10. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3. Telekom şirketi İlanlarına başvurmak isteyen kişilerin bilinçli bir şekilde işlenmiş bir suçtan ötürü bir yıl veyahut daha fazla süreler ile hapis cezasına çarptırılmamış olmak gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)