Türk Telekom İçin Personel Alımı

Türk Telekom içinde istihdam yapılmak üzere farklı branşlarda ve farklı kadrolara personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı.

Kamu Personeli Alımı 25.04.2021, 12:30 27.04.2021, 16:59
Türk Telekom İçin Personel Alımı

Türk Telekom İçin Personel Alımı

Türk Telekom içinde istihdam yapılmak üzere farklı branşlarda ve farklı kadrolara personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru işlemi yapacak olan bütün vatandaşların aşağıda bulunmakta olan link üstünden başvuru işlemini yapmaları gerekmektedir.

https://turktelekomkariyer.com.tr/ilanlarimiz.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

Kıdemli Sızma Testi Uzmanı

Mobil Faturalı Hatlar Faturalandırma Operasyonu Uzmanı

Enerji ve Soğutma Sistemleri Uz./Kıd. Uz.

Mobil Erişim Kalite Güvence Kıdemli Uzmanı

Mobil Saha Performans Geliştirme Kıd. Uz. (Mobile Network Performance Improvement Sr.Specialist)

Siber Atak Savunma Uzmanı/Kıdemli Uzmanı

SAP Business Analyst

BT Operasyonları Uzmanı

Kıdemli Siber Güvenlik Proje Uzmanı

Veri Merkezi Tesis Operasyonları Kıdemli Uzmanı

Siber Güvenlik Mimarı

Sistem ve Süreç Geliştirme Uzmanı

Agile Koç

Müşteri Ve Servis Destek Uzmanı

Ödeme Sistemleri Teknik Ürün Analisti

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Telekom işe alım ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Telekom işe alım ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Telekom işe alım ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Telekom işe alım ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Telekom işe alım Telekom işe alım ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Telekom işe alım ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Telekom işe alım ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Telekom işe alım ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Telekom işe alım ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Telekom işe alım ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Telekom işe alım ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Telekom işe alım ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Telekom işe alım ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Telekom işe alım ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Telekom işe alım ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)