Türk Telekom Her Gün Evde 5 Saat Çalışacak Personel Aranıyor.

Türk Telekom'a bağlı olan AssisTT şirketi yayınlamış olduğu personel alımı ilanlarında her gün evde 5 saat çalışacak müşteri temsilcisi personeli alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 06.12.2020, 12:43 07.12.2020, 10:25
Türk Telekom Her Gün Evde 5 Saat Çalışacak Personel Aranıyor.

Türk Telekom Her Gün Evde 5 Saat Çalışacak Personel Aranıyor.

Türk Telekom'a bağlı olan  AssisTT şirketi yayınlamış olduğu personel alım- ilanlarında her gün evde 5 saat çalışacak personel alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan kişiler aşağıda bulunan link üzerinden başvurularını gerçekleştirmesi gerekiyor.

Başvuru yapmadan önce AssisTT sitesine üye olmanız gerekiyor.

https://assistt.hrpeak.com/NL8QZLBU768CY6MNJ9MCZFHM7Z.JOB

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER

Adıyaman

Ankara

Çorum

Giresun

Kırıkkale

Ordu

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. AssisTT  evde personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. AssisTT  evde personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. AssisTT  evde personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. AssisTT  evde personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. AssisTT  evde personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. AssisTT  evde personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. AssisTT  evde personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. AssisTT  evde personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. AssisTT  evde personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. AssisTT  evde personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. AssisTT  evde personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - AssisTT  evde personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - AssisTT  evde personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - AssisTT  evde personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)