Türk Telekom Evden Çalışabilecek Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom şirketi olan AssisTT firması yayınlamış olduğu personel alımı iş ilanlarında kendi evinde her gün 5 saat çalışabilecek personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

Kamu Personeli Alımı 29.12.2020, 10:37 30.12.2020, 00:04
Türk Telekom Evden Çalışabilecek Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom Evden Çalışabilecek Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom şirketi olan AssisTT firması yayınlamış olduğu personel alımı iş ilanlarında kendi evinde her gün 5 saat çalışabilecek personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün bay ve bayan adaylar aşağıda bulunmakta olan link üstünden başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmekte.

Başvuru yapmadan önce AssisTT sitesine üye olmanız gerekiyor.

https://assistt.hrpeak.com/NL8QZLBU768CY6MNJ9MCZFHM7Z.JOB

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER

Adıyaman

Ankara

Çorum

Giresun

Kırıkkale

Ordu

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Evde çalışacak personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - Evde çalışacak personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Evde çalışacak personel ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Evde çalışacak personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Evde çalışacak personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Evde çalışacak personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Evde çalışacak personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Evde çalışacak personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Evde çalışacak personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Evde çalışacak personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Evde çalışacak personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Evde çalışacak personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Evde çalışacak personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Evde çalışacak personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Evde çalışacak personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Evde çalışacak personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)