Türk Telekom Evde Çalışabilecek Personel Alımı

Türk Telekom firması olan AssisTT kurumu yayınlamakta olduğu eleman alımı iş ilanlarında kendi ev ortamında her gün 5 saat çalışacak personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 09.01.2021, 09:49 10.01.2021, 09:39
Türk Telekom Evde Çalışabilecek Personel Alımı

Türk Telekom Evde Çalışabilecek Personel Alımı

Türk Telekom firması olan AssisTT kurumu yayınlamakta olduğu eleman alımı iş ilanlarında kendi ev ortamında her gün 5 saat çalışacak personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru işlemi yapmak için tüm bay ve bayan adaylar aşağıda bulunmakta olan link üstünden başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmekte.

Başvuru yapmadan önce AssisTT sitesine üye olmanız gerekiyor.

https://assistt.hrpeak.com/NL8QZLBU768CY6MNJ9MCZFHM7Z.JOB

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER

Adıyaman

Ankara

Çorum

Giresun

Kırıkkale

Ordu

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 - Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Ev ortamında çalışma ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Ev ortamında çalışma ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ev ortamında çalışma ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ev ortamında çalışma ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. E Ev ortamında çalışma ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ev ortamında çalışma ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ev ortamında çalışma ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)