Türk Telekom Evde 5 Saat Çalışacak Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom kuruluşu olan AssisTT şirketi yayınlamakta olduğu personel alımı iş ilanlarında evde her gün 5 saat çalışabilecek personel alımı yapacağını bildirdi.

Kamu Personeli Alımı 20.12.2020, 00:11 21.12.2020, 00:47
Türk Telekom Evde 5 Saat Çalışacak Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom Evde 5 Saat Çalışacak Personel Alımı Yapacak

Türk Telekom kuruluşu olan AssisTT şirketi yayınlamakta olduğu personel alımı iş ilanlarında evde her gün 5 saat çalışabilecek personel alımı yapacağını bildirdi.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru işlemi yapmak isteyen bütün bay ve bayan adaylar aşağıda bulunmakta olan link üstünden başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi gerekmekte.

Başvuru yapmadan önce AssisTT sitesine üye olmanız gerekiyor.

https://assistt.hrpeak.com/NL8QZLBU768CY6MNJ9MCZFHM7Z.JOB

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER

Adıyaman

Ankara

Çorum

Giresun

Kırıkkale

Ordu

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türk telekom evde çalışacak personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Türk telekom evde çalışacak personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Türk telekom evde çalışacak personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Türk telekom evde çalışacak personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Türk telekom evde çalışacak personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Türk telekom evde çalışacak personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Türk telekom evde çalışacak personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Türk telekom evde çalışacak personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Türk telekom evde çalışacak personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Türk telekom evde çalışacak personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Türk telekom evde çalışacak personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Türk telekom evde çalışacak personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Türk telekom evde çalışacak personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Türk telekom evde çalışacak personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)