Türk Telekom Bayileri Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor

Türk Telekom Beg Mağazacılık bayisi istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını çeşitli ilanlarla kamuoyunun bilgisine sundu. Kimler başvuruda bulunabilir, şartlar neler, hangi şehirlerde alımlar gerçekleşecek. İŞ-KUR iş ilanlarının Türk Telekom personel alım detaylarına ulaşmak için haberimizin devamı...

Kamu Personeli Alımı 12.05.2019, 15:55 12.05.2019, 17:52
Türk Telekom Bayileri Farklı Pozisyonlarda Personel Alıyor

Türk Telekom Beg Mağazacılık bayisi Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı kadro ve şehirlerde personel alım ilanı yayımlamıştır. Yayımlanan ilanlarda kadro dağılımı şu şekildedir. İstanbul iline çağrı merkezi elemanı ve satış temsilcisi ile Kars iline ise satış danışmanı – uzman personeli alınacağın duyurdu. Alımlar başlamış olup son başvuru tarihleri farklılık gösterdiğinden aşağıda iş ilan numaraları vermiş olduğumuz linki kontrol etmeniz gerekmektedir.

İstanbul çağrı merkezi elaman alımı için: Tele satışta görev yapacak ofis içinde çalışacak bayan eleman aranmaktadır. İnternetten başvuru yapan adayların başvur butonuna tıkladıktan sonra işveren ile irtibata geçmesi gerekmektedir. En az öğrenim seviyesi: Ortaöğretim lise ve dengi okullardan mezun olanlar. Kadın 18- 35  “24.05.2001 - 25.04.1984 tarihleri arasında doğan kişiler. Tercih Edilen İkamet İlçeleri: tuzla , maltepe ,  pendik üsküdar ,  kartal ,  Kadıköy olarak belirtilmiştir.  İş ilan 00004949390 numarası ile 10 kişi alınacaktır.

İstanbul satış temsilcisi – plasiyer personel alımı: Kurumsal satış yöneticisi  ve ofis içinde çalışacak  personel istihdam edilecek. Tercih edilen ikamet ilçeleri: sancaktepe ,  tuzla ,  sultanbeyli ,  maltepe ,  ümraniye ,  pendik ,  üsküdar ,  şile ,  kartal ,  Kadıköy olarak belirtilmiştir. İş ilan 00004973732 numarası ile 2 kişi alınacağı ilanı yayımlanmıştır.

Kars satış danışmanı – uzmanı personel alımı:  Turk Telekom Satış mağazasında satış ve iletişim üzerine çalışan alınacaktır. Bay - bayan farketmez 25-30 yaş aralığında tecrübeli olması öncelik sebebidir. Mağaza Faik bey cad. Gratis Mağazası Karşısındadır. İş ilan 00004970103 numarası ile 1 kişi alınacak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)