Türk Telekom ASSİSTT 10 Şehre 700 Personel Alıyor

Vatandaşların Koronavirüs tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamaması ve çağrı merkezlerine yönlenmesi münasebetiyle Türk Telekom şirketi AsisTT personel açığını kapatmak için 10 şehre 700 personel alıyor. Tüm detayları ile haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 10.05.2020, 02:00 22.06.2020, 21:30
Türk Telekom ASSİSTT 10 Şehre 700 Personel Alıyor

Türk Telekom abonelerine daha iyi hizmet etmek amacıyla AsisTT şirketi üzerinden 10 şehirde açığı bulunan çağrı merkezi personeli alımı için 700 kontenjan ayırarak personel alımı başvurularına başladı.

Başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, 18 ile 35 yaş aralığında olması, En az lise mezunu olması, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya 2 yıl tecilli olması, Telefonda etkili iletişim becerisine sahip olması, Vardiyalı çalışmaya uygun adayların olması ve Diksiyonu düzgün personel alımları yapılacaktır.

Alım şehirleri nereler; Ankara, Adıyaman, Erzincan, Çorum, Karaman, Rize, Giresun, İzmir, Ordu ve Samsun illerinde olmak üzere toplamda 10 şehre 700 personel alımı yapılmaktadır.

Türk Telekom AsisTT şirketi tarafından yapılan açıklama ile çağrı merkezlerine gelen bilgi artışları sebebiyle personele ihtiyaç duyulduğundan dolayı personel alımımızı gerçekleştiriyoruz.

Türk Telekom Asist başvurularını bu link üzerinden yapabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
sefa yilmaz 10 ay önce
issiz oldugum icin istiyorm.on lisans mezunuyum