Türk Telekom 6 Farklı Unvan ile 86 Personel Alıyor

Türk Telekom bünyesinde tespit edilen personel eksikliği sonrasında 6 farklı unvan ile toplamda 86 personel alımı ilanına çıktı.

Kamu Personeli Alımı 09.08.2019, 09:50
Türk Telekom 6 Farklı Unvan ile 86 Personel Alıyor

Kurumların ve kuruluşların bünyesindeki eksik olan kontenjanların telafi edilme sürecinde şirketlerin de çalışmalarının aksamaması adına gerekli görülen alanlara personel alımlarına devam ettiği iş ilan yayımlama süreci ülke genelinde devam ediyor.

Türk Telekom şirketinde bahsedildiği şartlar dahilinde alımlarına ihtiyaç duyulan birimler için gerekli görülen ve 6 farklı unvan ile toplamda 86 kişilik kontenjan açılan istihdam ilanı yayımlandı, detaylar ilgili vatandaşların bilgisine sunuldu.

Başvurular İŞKUR Resmi Sayfasında

Yayıma çıkan personel alımı ilanlarına doğrudan ve şahsen olarak başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR resmi sayfasından, arama butonuna Türk Telekom yazdıktan sonra listelenen personel alımı ilanları için bilgilerini girmeleri gerekmektedir.

Başvuru Yapılacak Unvanlar ve Özel Şartlar Nelerdir

Türk Telekom bünyesinde Çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak görev almak isteyen adayların; en az lise mezuniyetine, erkek adayların 18-27 ve kadın adayların 18-35 yaş aralığına ve adayların İstanbul’da ikamet ediyor olmalarına dair şart koşulmaktadır. Başvurular İŞKUR üzerinden 00005076633 numaralı ilan ile takip edilecektir.

Türk Telekom şirketinde TTAssist biriminde çağrı merkezi müşteri temsilcisi olarak görev almak isteyen adayların; en az lise mezuniyetine, 18-40 yaş aralığına, ileri seviyede İngilizce konuşabiliyor olmaya ve İzmir’de ikamet edebilme şartlarına sahip olmaları gerekmektedir. olmak şartları aranmaktadır. Adayların İŞKUR üzerinden 00005104287 numaralı ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

Satış temsilcisi başvurularında adayların; en az lise mezun olmaları telekomünikasyon alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmaları, B sınıfı ehliyete sahip olmaları, 20-35 yaş aralığında olmaları gerekmektedir. Takip edilecek İŞKUR numarası 000050691262’dir.

Müşteri temsilcisi alımlarında adayların; en az lise mezunu olmaları, MS Office programlarına hakim olmaları, tercihen telekomünikasyon alanında deneyim sahibi olmaları, iletişim becerileri gelişmiş olmaları ve İstanbul’da ikamet ediyor olmaları gerekmektedir. İŞKUR ilan numarası 00005069148’dir.

Satış danışmanı kontenjanlarına başvuru yapacak olan adayların; en az ilköğretim mezunu olmaları, 21-28 yaş aralığında olmaları, İzmir’de ikamet ediyor olmaları şart koşulmaktadır. İŞKUR takip numarası 00005084537’dir.

TT bünyesinde Temizlik görevlisi başvuruları için adayların; en az ilköğretim mezunu olmaları, İstanbul’da ikamet ediyor olmaları ve 00005097023 numara ile İŞKUR’dan süreci takip etmeleri gerekmektedir.

Başvurular şahsen ve online olarak, belirtilen ilan numaraları ile birlikte İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Cebrail akbaba 2 yıl önce
Lise mezunuyum is ariyorum bana gore bi is olursa cok ihtiyacimda var
Fevzi Akbulut 2 yıl önce
İş arıyorum şöför her iş olabilir