Türk Telekom 1600 Personel Alımı

Türk Telekom kurumu personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanan personel alımı ilanında Türk Telekom kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere yaklaşık 1600 Çağrı personeli alımı yapacağını açıkladı.

Kamu Personeli Alımı 17.10.2020, 19:10 19.10.2020, 15:29
Türk Telekom 1600 Personel Alımı

Türk Telekom 1600 Personel Alımı

Türk Telekom kurumu personel alımı yapmak için ilan yayınladı. Yayınlanan personel alımı ilanında Türk Telekom kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere yaklaşık 1600 Çağrı personeli alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yapılan açıklamada başvuruların İŞKUR üzerinden yapıalcağı açıklandı. İlanlar henüz yayınlanmadı. İlanlar yayınlandığınıda sitemiz üzerinden duyurulacaktır.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada , insan odaklı anlayışla müşteri deneyimlerini , müşteri hizmetlerini daha da zenginleştirmek için Türk Telekom 'un çağrı merkezi bünyeisnde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

AssisTT ile Türk Telekom arasında sağlanan anlaşma ile aşağıdaki şehirlere personel alımı yapılacağına yer verildi

1. Adıyaman

2. Amasya

3. Ankara

4. Aydın

5. Burdur

6. Çorum

7. Diyarbakır

8. Erzincan

9. Erzurum

10. Giresun

11. İzmir

12. Karaman

13. Ordu

14. Rize

15. Samsun

16. Van

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türk Telekom personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Türk Telekom personel alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ayşe 5 ay önce
Bilmiyorum ne derece doğru emin olamıyorum bu gibi paylasimlari