Türk Standartları Enstitüsü 13 Memur Alımı Yapıyor

Yeni yayımlanan ilan ile Türk Standartları Enstitüsü 13 kamu personeli alımı yayımlamıştır. 13 Temmuz 2019 tarihinde sona erecek ilana kimler başvuruda bulunabilir, şartları neler, tüm ayrıntılar haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 18.06.2019, 11:42 18.06.2019, 14:01
Türk Standartları Enstitüsü 13 Memur Alımı Yapıyor

Başvuruda bulunacak adayların mezuniyet belgelerini ve son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraflarını elektronik ortamda taratılıp başvuru form belgesi arasına eklemek zorundadır.

TSE bünyesinde sözleşmeli bilişim personel istihdamı sağlanacaktır. Başvuru sistemine istenilen bilgiler ve evraklar eksiksiz olarak tamamlandıktan sonra elektronik ortamda 1 Temmuz 2019 saat 10:00 da başlayıp 13 Temmuz 2019 tarihi 23:59 tarihine kadar başvuru işlemler devam edecektir.

Dört yıllık eğitim veren lisans düzeyi üniversitelerin bilgisayar, yazılım, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun veya bunlara YÖK tarafınca kabul edilmiş denklik belgeleri bulunan yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması.

Yazılım mühendisliği için yazılım geliştirme, tasarlama ve bu süreçlerin işlenmesi konusunda ağ sistemleri kurulum ve yönetimi gibi konularda en az beş yıllık mesleki bilgi ve tecrübeye sahip olunması

Bilgisayar donanım çevre elemanları ve kurulmuş ağ sistemlerinin yönetim ve güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Günümüz güncel programlama dillerinden en az 2 tanesini biliyor olduğunu belgelemeleri şartı da aranmaktadır.

Daha fazla ve detaylı bilgi kamu personeli alımı başvuru kılavuzundadır. Bu başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)