Türk Silahlı Kuvvetleri Kamu İşçi Alımı Yapılacak

TSK işçi alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde bulunan 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Aşçı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 05.11.2020, 00:00 06.11.2020, 09:55
Türk Silahlı Kuvvetleri Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Türk Silahlı Kuvvetleri Kamu İşçi Alımı Yapılacak

TSK işçi alımı için ilan yayınladı. Yayınlanan ilanda Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde bulunan 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Aşçı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı alımı ilanına son başvuru tarihi 9.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen kişilerin İŞKUR sitesine şifreleri ile giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açtıktan sonra başvuru işlemlerini yapması gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005757663

En Az Öğrenim Seviyesi: İlköğretim

Çalışma Adresi: GAZİLER CAD. YENİŞEHİR 375 KONAK İZMİR / TÜRKİYE

Yaş sınırı 18 - 45 yaş aralığı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 44’üncü Bakım Fabrika Müdürlüğü Aşçı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)