Türk Patent KPSS Şartsız 25 Mühendis ile Danışman Personeli Alımı

Türk Patent Marka Kurumu KPSS şartsız Mühendis ve Danışman personeli alımı ilanı yayımlamıştır. Başvurular başlamış olup 12 Haziran 2019 tarihinde sona erecektir. Detaylar haberimiz ekinde yer almakta…

Kamu Personeli Alımı 24.05.2019, 01:06 24.05.2019, 09:29
Türk Patent KPSS Şartsız 25 Mühendis ile Danışman Personeli Alımı

Yayımlanan ilan ile Türk Paten Kurumu iştiraki olan Türk sınai mülkiyet değerleme danışmanlık KPSS şartsız 25 mühendis ve danışman alımı ilanına çıkmıştır. Yapılacak alımlar Ankara merkezli olup başvurular başlamıştır.

Danışman alımı şartları: Öğrenimleri hukuk, işletme, iktisat, ekonomini, maliye, muhasebe ve endüstriyel ürünleri tasarım bölümü mezunları adaylarından 5 kişi alınacak olup başvurular kabul edilecektir.

Mühendis alımı şartları: Öğrenimleri makine, bilgisayar, kimya, gıda, inşaat, otomotiv, elektrik elektronik, elektronik ve haberleşme, metalürji ve malzeme mühendislikleri mezunu adaylar içerisinden 20 kişi alınacak olup başvurular başlamıştır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için aşağıda kılavuz verilmiştir. Başvuruları başlayan Mühendis ve Danışman alımlarının son başvuru tarihi 12 Haziran 2019 olarak ilan edilmiştir.

Türk Patent Kurumu Mühendis Danışman alımı kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Muhammed ikbal kırmızı gül 2 yıl önce
İnşaat mühendisi yım boş geziyorum
Ali Yıldız 2 yıl önce
Yds 75 yapan adamın ne işi olur böyle işlerde... Her şeyim tam ama yds işin içine girince boş oluyor.
Ali Kantar 2 yıl önce
Merhaba Ali Bey, YDS'den 75 alan biri sizce hangi işlerle ilgilenmeli bilmediğimden soruyorum? Ayrıca böyle işlerle derken kastınız nedir, bu iş hakkında bilginizi paylaşır mısınız, başvurmayı düşünüyorum da?