Türk Kızılayı Personel Alımı Yapacak

Kızılay kuruluşu kendi birimlerinde personel alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanlarında Kızılay kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli kadrolara personel alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 24.01.2021, 14:15 25.01.2021, 00:40
Türk Kızılayı Personel Alımı Yapacak

Türk Kızılayı Personel Alımı Yapacak

Kızılay kuruluşu kendi birimlerinde personel alımı yapılabilmesi için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı iş ilanlarında Kızılay kurumu kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere çeşitli kadrolara personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru işlemi yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

Lojistik Uzman Yardımcısı (LUY012021) Ankara / İstanbul / Adana / İzmir / Erzurum 21.1.2021

Mesul Müdür / İlk Yardım Eğitmeni (Alanya Şube) (ASM0121) Alanya / Antalya 13.1.2021

Doğrulama ve Gözlem Süreç İzleme Asistanı (DGA2021) Ankara 4.1.2021

Raporlama Sorumlusu Ankara 28.12.2020

Çağrı Merkezi Operatörü (Ç102020) Gaziantep 28.12.2020

Veri Doğrulama ve Analiz Asistanı Ankara 28.12.2020

Doktor (Doktor 2018) TURKIYE 24.12.2020

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kızılay Kariyer ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kızılay Kariyer ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kızılay Kariyer ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kızılay Kariyer ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kızılay Kariyer ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kızılay Kariyer ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kızılay Kariyer ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kızılay Kariyer ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kızılay Kariyer ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kızılay Kariyer ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay Kariyer ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay Kariyer ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay Kariyer ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay Kariyer ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay Kariyer ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay Kariyer ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)