Türk Kızılayı Kurumu Personel Ve Eleman Alımı Yapacak

Türk Kızılayı kuruluşu kendi bünyesinde personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı iş ilanlarında Kızılay kurumu kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere çeşitli kadrolara personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 11.02.2021, 00:49 13.02.2021, 12:57
Türk Kızılayı Kurumu Personel Ve Eleman Alımı Yapacak

Türk Kızılayı Kurumu Personel Ve Eleman Alımı Yapacak

Türk Kızılayı kuruluşu kendi bünyesinde personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlamıştır. Yayınlanmakta olan personel alımı iş ilanlarında Kızılay kurumu kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere çeşitli kadrolara personel alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru işlemi yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

Veri Doğrulama ve Analiz Asistanı Ankara 4.2.2021

Çağrı Merkezi Operatörü (Ç102020) Gaziantep 4.2.2021

Tercüman (Farsça) 4.2.2021

Tercüman (Arapça) 4.2.2021

Şube Mali İşler Yetkilisi (SMY0221) Ankara 1.2.2021

Flebotomist / Tıbbi Laboratuvar Teknikeri (2021/1) Genel 27.1.2021

Reporting Team Leader (Raporlama Takım Lideri) (RTL1220) Ankara 25.1.2021

Lojistik Uzman Yardımcısı (LUY012021) Ankara / İstanbul / Adana / İzmir / Erzurum 21.1.2021

Doktor (Doktor 2018) TURKIYE 24.12.2020

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Personel Kızılay ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Personel Kızılay ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Personel Kızılay ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Personel Kızılay ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Personel Kızılay ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Personel Kızılay ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Personel Kızılay ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Personel Kızılay ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Personel Kızılay ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Personel Kızılay ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Personel Kızılay ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Personel Kızılay ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Personel Kızılay ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Personel Kızılay ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Personel Kızılay ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Personel Kızılay ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Personel Kızılay ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Personel Kızılay ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Ahmet TOPKARA 2 hafta önce
İş 05356707811
Ersin 2 hafta önce
Bu evraklar bende mevcut