Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel Alımı

Kızılay KPSS şartsız personel alımı ilanını Kızılay web sitesi üzerinden  yayınlamış olup  yayınlanan ilanda adaylarda aranan şartlar ve başvuru detaylarının yanı sıra detaylarıyla haberimiz devamında verilmiştir.

Kamu Personeli Alımı 19.12.2019, 00:01
Türk Kızılayı KPSS Şartsız Personel Alımı

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan yeni ilan kapsamında 5 şehirde Çocuk Etkinliği Görevlisi alımı yapılacağı ilan edilmiş olup ilan kılavuzu Kızılay resmi internet sitesi üzerinde yayınlanmış olup başvuru şartlarına haiz olmanız durumunda başvurunuzu direk olarak yapabilirsiniz.

Kızılay alım yapılacak şehirler; Adana, Kayseri, Konya, Kahramanmaraş ve İstanbul şehirlerinde alım yapılacağı ve yayınlanan ilanda Çocuk Etkinlik Görevlisi alımı yapılacağı duyurulmuştur. Ayrıca Çocuk Etkinlik Görevlisinde istihdam edilecek personelin okumuş olduğu lisans bölümüyle ilgili olarak birçok eğitim vermesi beklenmektedir. Alınacak personelin mültecilere verilecek olan eğitimlerden sorumlu olacağı gibi gelişimsel tanımsal eğitimlerinde verilmesi gibi tıbbi desteğe ihtiyacı olan mültecilerin doktora yönlendirilmesi gibi görevleri de bulunmaktadır.

Türk Kızılay’ı başvuru şartları neler;

Arapça dili bilmek, erkek adaylar için askerlik hizmetini bitirmiş olmak veyahut askerlik ilişiği bulunmamak, hassas gruplarla ve mülteci nüfusla çalışma deneyimi olmak, Windows Office programlarını kullanabiliyor olmak, üniversitelerin dört yıllık çocuk gelişimi bölümünden mezun olmak,  yüksek lisans yapmış olmak, çeşitli sertifika programlarına (aile danışmanlığı, evlilik danışmanlığı, gelişimsel programlarına)katılmak, yabancılar ve uluslararası Koruma ve Kanunu hakkında yeterli düzeyde bilgi sahibi olmak.

Türk Kızılayı personel alımı ilanı başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@