Türk Kızılayı Gençlik ve Yönlendirme Personeli Alımı

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilana göre Türkiye Geneli personel alımı yapmaktadır. Alımlar gençlik yönlendirme asistanı, gözlem asistanı, doktor, proje uzmanı dallarında alımlar yapmakta. İşte detaylar…

Kamu Personeli Alımı 14.04.2019, 21:28 14.04.2019, 21:31
Türk Kızılayı Gençlik ve Yönlendirme Personeli Alımı

Yayımlanan ilana göre Türk Kızılayı iş ilanları 2019 Nisan'da birçok branşta ve pozisyonda personel alınacağını duyurdu. Başvuru şartları ve hangi illerde personel alımı yapılacak.

Dış erişim asistanı ve yönlendirme alımı İstanbul,  Ankara ve İzmir illerinde yapılmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık eğitim fakültelerinden mezun olma şartı aranmaktadır. Ayrıca iyi derecede ingilizce bilmesi ve yanı sıra ehliyetli iyi bir sürücü olması. Yurtiçi seyahat engeli bulunmaması esnek çalışma saatlerine uygun olması analitik düşünce ve problem çözme becerisine sahip olan tercihen iş deneyimi olan personel alınacağı duyurulmuştur.

Gençlik çalışanları İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Hatay, Mardin, Kayseri, Şanlıurfa, Kilis ve Konya illerinde çalışacaklardır. öğrenim durumları ise Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri psikoloji Sosyal Hizmetler mezunu pedagojik formasyon sahipleri 1 yıl deneyime sahip seyahat engeli olmayan erkek adaylar ise askerlik hizmetini tamamlamış veya 2 yıl tecilli olanlar başvuruda bulunacaklardır. Son başvuru tarih 12 Mayıs 2019'dur.

2019 Türk Kızılayı personel alımı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)