Türk Kızılayı Engelli Büro Memuru Alıyor

İşkur üzerinden yapılan ilan ile Türk Kızılay Marmara Bölge Kan Merkezinde çalıştırılmak üzere engelli büro memuru personel alınacak.

Kamu Personeli Alımı 03.02.2019, 08:37
Türk Kızılayı Engelli Büro Memuru Alıyor

Türk Kızılay Marmara Bölge Kan Merkezi bünyesine alınacak olan 1 (Bir) engelli büro memuru personel alımının ilan numarası ve alım şartları aşağıdadır.

4817699 işkur ilan numarası ile İŞKUR Pendik Hizmet Merkezi bünyesinde yapılan alım içeriğine göre adayların en az önlisans mezunu olması, kadın erkek 20 ile 35 yaş arasında bulunmaları, aktif olarak bilgisayar kullanabilmesi, ofis çalışma şartlarına uyum sağlayabilmesi, adaylar arasında SAP kullanabilen tercih sebebi olacaktır. Alınacak personelin mali işler, idari işler ve insan kaynakları alanında tecrübeli olması aranan şartlardandır.

Adaylardan Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Maltepe, Sultanbeyli, Tuzla ilçelerinde ikamet edenler tercih sebebi olacaktır.

Türk Kızılay 1 engelli büro memuru alımı ilanına başvurmak isteyen adayların 01 Mart 2019 tarihine kadar işkur hizmet binalarından veya işkur internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İnternet üzerinden başvuru yapan adayların 216 458 05 00 ile irtibat kurarak her pazartesi düzenlenecek olan toplu görüşmelere katılması gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@