Türk Kızılayı Başvuru Yapılabilecek Açık İş Pozisyonları

Türk Kızılayı Tarafından Şanlıurfa, İzmir, Gaziantep, Hatay, Mardin, Kayseri, İstanbul, Ankara ve Türkiye geneli sayı belirtmeden Personel Alımları.

Kamu Personeli Alımı 08.11.2018, 07:19
Türk Kızılayı Başvuru Yapılabilecek Açık İş Pozisyonları

Türk Kızılayı belirtilen illerde ve bazı kadrolar için ise Türkiye geneli alımları Mevcuttur. Alımlar için farklı pozisyonlarda farklı özel şartlar bulunmakta olup başvurular online yapılıyor olmasından şartları durumunuza uyan pozisyolara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yapacaklar için herhangi bir son başvuru tarihi bulunmamaktadır.

Türk Kızılayı Başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar ise: Türk vatandaşı olmak, En az Lise mezunu ( Tercihen Üniversite mezunu ) olmak, iyi bir düzeyde arapça konuşmak, iletişim yeteneği yüksek, erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya en az 2 yıl ertelemiş olmak, ekip çalışmasına yatkın, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat etmesine herhangi bir engeli olmayan ve farklı alanalarda kurslar, seminerler için tercüme yapabilecek olmak genel başvuru şartlarıdır.

Diğer özel şartlar ise her ilan için farklı olduğundan aşağıdaki linkten ilanların tam metnine ulaşabilir, adaylar için kılavuzda yer alan pozisyonların adaylardan istemiş olduğu özel şartlara ulaşabilir durumunuza uyan alımlara hemen başvuru yapabilirsiniz.
Başvurular www.kizilaykariyer.com üzerinden yapılabilmektedir. Şahsen, posta veya diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmemektedir. İlgili ilanlara ulaşmak ve hemen başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
ahirr 1 yıl önce
Memur olunuyor mu bu iste
Zeynep aykut 1 yıl önce
Benimde tecrübem var çalışmak istiyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@