Türk Kızılayı 3’ İlde Gençlik Çalışanı Alıyor

Türk Kızılayı yayımladığı ilana göre 3 İlde istihdam etmek üzere gençlik çalışanı alıyor. Başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir. Başvurular başlamış olup online olarak yapılmaktadır. Tüm detaylar…

Kamu Personeli Alımı 09.10.2019, 01:46 15.10.2019, 15:24
Türk Kızılayı 3’ İlde Gençlik Çalışanı Alıyor

Kızılay yayımladığı ilana göre Suriyeli çocukların ve gençlerin psikososyal gelişimlerinin takibini yapmak ve Suriyeli genç mültecilere destek olmak amacı ile faaliyet planlamak ve uygulamaya geçirecek gençlik çalışanı personel alımı ilanı yayımlamıştır. Suriyeli mültecilere yönelik olarak istismar, ihmal ve benzeri konularda  önleyici faaliyetleri planlamak amacı ile İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde istihdam edileceklerdir.

BAŞVURU TARİHLERİ ZAMANI

Gençlik çalışanı alımı başvuru tarihi 8 Ekim 2019 tarihi itibariyle başlamış olup son başvuru tarihi bilgisi verilmemiştir. İlgili adaylar başvurularını yapmaları gerekiyor. Alımlar yapılıncaya kadar başvuruların devam etmesi beklenmektedir.

BAŞVURU USULÜ NASIL

Kızılay personel alımlarına Kızılay’ın resmi internet adresine kayıt yaptırarak ilan sayfasında yer alan ilanları tıklamanız halinde GÇ092018 kodlu ilanı tıklamanız halinde ön yazı yükleyerek ön başvurunuzu yapmış ve mülakat için vermiş olduğunuz iletişim bilgisi ile size çağrıda bulunulacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER

Türk Kızılayı gençlik çalışanı başvurusu; Sosyal Hizmetler, Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Eğitim Bilimleri ve Eğitim Fakültelerinden mezun olanlar veya Pedagojik formasyon sahibi olması gerekmektedir. Başvuru şartları arasında en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi şartı aranıyor. Yapılacak mülakatlarda Türkçe ve Arapça olarak yapılacağından ilgili adayların Arapça diline hakim olması ve Office programlarına iyi bilmesi gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)